Author: t***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love these lashes
Màu sắc: màu đen
Price: 42.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Chemical Fiber |
| Color | Black |
| Number of Lashes | 2-10Pairs |
| Special Selling Point | None |
| Type | Full Strip Lashes |
| Đường kính | 1 cm |
| Kích thước gói | 1 cm |
| Chiều dài lông mi | 18 cm |
| SKU | sb25040928215797070 |
Author: t***k
Date:
Review: I love these lashes
Màu sắc: màu đen
Author: y***i
Date:
Review: Perfect 🤩 for my eyes
Màu sắc: màu đen
Author: k***a
Date:
Review: i love these lashes they are so prettyyy. definitely buying them when i can
Màu sắc: màu đen
Author: o***5
Date:
Review: love them so much
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm